Primary image for New Infineon IGBT Module FF400R12KE3 In Box
Free Shipping
New Infineon IGBT Module FF400R12KE3 In Box
Ships from China Cn
Shipping options
Seller handling time is 2 business days Details
FREE via to United States
Ships from China Cn
Offer policy
OBO - Seller accepts offers on this item. Details
Return policy
Replacement product available within 90 days
Purchase protection
Payment options
PayPal accepted
PayPal Credit accepted
Venmo accepted
PayPal, MasterCard, Visa, Discover, and American Express accepted
Maestro accepted
Amazon Pay accepted
Nuvei accepted
Shipping options
FREE via to United States
Offer policy
Return policy
Purchase protection
Payment options
PayPal accepted
PayPal Credit accepted
Venmo accepted
Maestro accepted
Amazon Pay accepted
Nuvei accepted
Item traits
Category:
Transistors
Quantity Available:
47 in stock
Condition:
New
Brand:
Infineon
UPC:
Listing details
Seller policies:
View seller policies
Shipping discount:
No combined shipping offered
Posted for sale:
More than a week ago
Item number:
Item description
1PC New Infineon IGBT Module FF400R12KE3 Plus One Year Warranty 1200 V, 400 A dual IGBT module